Gabriela Manista

Członkini Zarządu

gabriela.manista@polskadebatuje.org

Konrad Kiljan

Prezes Zarządu

konrad.kiljan@polskadebatuje.org

Marcin Kolago

Członek Rady

marcin.kolago@gmail.com

.

Bartłomiej Brach

Członek Rady

bartek.brach@gmail.com

.

Caroline Wierzejska

Debaty w edukacji

caroline.wierzejska@polskadebatuje.org

Radosław Czekan

Trener Reprezentacji Polski 

radoslaw.czekan@polskadebatuje.org

Kacper Żakowicz

Współpraca z uczelniami

kacper.zakowicz@polskadebatuje.org

Aleksandra Brodowska

Współpraca z instytucjami kulturalnymi

aleksandra.brodowska@polskadebatuje.org

Artur Krzak

Współpraca z instytucjami kulturalnymi

artur.krzak@polskadebatuje.org

Maria Hałasa

Współpraca z instytucjami kulturalnymi

Maria.halasa@polskadebatuje.org

Hanna Szeremeti

Współpraca ze szkołami

hanna.szeremeti@polskadebatuje.org

Kinga Roguska

Współpraca ze szkołami

kinga.roguska@polskadebatuje.org

Maja Łukomska

Badania i treningi dla szkół

lukomska.maja@gmail.com

Krzysztof Kropidłowski

Etyka debatancka

krzysztof.kropidlowski@polskadebatuje.org

Olivia Chwat

Etyka debatancka

olivia.chwat@polskadebatuje.org