Rejestracja na Polish Schools Debating Championship 2021 trwa!

Szkoły średnie zapraszamy do udziału w Polish Schools Debating Championship 2021, wyjątkowym turnieju debat w języku angielskim odbywającym się w dniach 26-28 listopada 2021 w Warszawie. Udział w turnieju oraz przygotowujących do niego warsztatach to szansa na podniesienie umiejętności miękkich, naukę dyskutowania na ważne społecznie tematy oraz możliwość powołania do Reprezentacji Polski Debat biorącej udział w Mistrzostwach Świata Debat w lipcu 2022. Zachęcamy do jak najszybszego zgłaszania drużyn – rejestracja trwa do wyczerpania miejsc. 

Każda szkoła może zarejestrować 2 zespoły, które zmierzą się w rywalizacji na argumenty z rówieśnikami z całego kraju. Warsztaty i sędziowanie prowadzone będzie przez doświadczonych trenerów z Oxford University. 

Główną nagrodą na naszym turnieju jest możliwość powołania do Reprezentacji Polski biorącej udział w Mistrzostwach Świata Debat (World Schools Debating Championship) 2022. Członkowie Reprezentacji biorą udział w treningach prowadzonych przez międzynarodowe grono ekspertów. Osoby potrzebujące wsparcia finansowego otrzymają stypendium pozwalające na udział w Mistrzostwach organizowanych w roku 2022 w Macau.

Hol Główny Muzeum Narodowego w Warszawie, Gospodarza PSDC 2021

Z przyjemnością informujemy, że półfinały oraz Wielki Finał tegorocznej edycji Polish Schools Debating Championship odbędą się w wyjątkowej przestrzeni Muzeum Narodowego w Warszawie. Hol Główny czeka na Wasze przemówienia!